Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

Kunhegyes

(Ezüstnyíl Filmstúdió, 2010.05.06 19:00)

Köszönjük az elismeréseket a filmmel kapcsolatban, amelyeket emailon és sms-ben is kaptunk. Igyekeztünk, bár a sok jó nyersanyagból "nem volt nehéz", amit Ti versenyzők tettetek hozzá. Köszönjük! A zene , amit sokan kérdeztetek a King Kerozin és jogtisztán engedéllyel használtuk a videóhoz. A teljes anyag 152 perces lett. Megrendelhető: (4500ft+posta 2dvd-s) Pilák Csaba 30/9354 521 vagy ezustnyilfilm@gmail.com

.P.P.

(P.Peti, 2010.05.06 00:14)

Köszi a választ! A video meg zsírkirály, igényes, ütős, hangulatos. Nagyon jó zenével! Le a kalappal!

Kisúj

(Szőke, 2010.05.05 16:50)

üdv P.Peti
Nem tervezünk mert a négyes építése miatt televan kamionokkal.

Kenderes

(P.Peti, 2010.05.04 20:52)

Hello! Júni. 27-ig szerveztek egy futamot Kenderesen?:)

video

(P.Peti, 2010.04.29 20:16)

Ha valakinek lenne kedve és energiája csinálhatna egy külső-video mixet a Madarasi rallyról, mert én nem értek hozzá, meg nincs ilyen anyagom hozzá...
Köszi

Debrecen

(Lacikalada, 2010.04.27 10:00)

Június 27.-én hol lesz verseny és kunmadarason lesz-e idén hasonló verseny?

juzik@freemail.hu

(P.Peti, 2010.04.25 22:40)

Hello! A Következő verseny időpontjáról lehet már tudni valamit?

Debrecen

(Micu, 2010.04.22 19:05)

Kokó remélem nyomon követte, hogyan kell egy jókedvű versenyt lebonyolítani. A következőn én is ott leszek!
Mikor is lesz?

Debrecen

(Paci, 2010.04.20 23:15)

Üdv! Először is gratulálok! A hétvégi verseny nagyon jól sikerült, nagyszerű pályán nagyszerű versenyzőkkel küzdhettek a nevezők. Már várom a következőt, csak így tovább.
Viszont! Utólag is elolvasva a versenykiírást, nem értem az abszolút kategória értékelését. Nem kell idéznem szerintem, hogy a kiírásban összesített idő alapján történő értékelés szerepel. Dobott körrel vagy anélkül, szerintem az összesített idő nem a leggyorsabb kört jelenti. A következő versenyen javaslom az abszolút(összidős) kategória mellett a leggyorsabb kör kategória bevezetését, hogy az evósok is vihessenek haza kupát.
Mégegyszer gratulálok, jó verseny volt!

norbert1986@citromail.hu

(Norbi, 2010.04.20 21:05)

Sziasztok.Gratulálok a hétvégi versenyhez.Nagyon jó volt.Egy jó pályát állítottatok elénk.Remélem ezután rendszeresen körözhetünk a rapülőtér útjain és kifutóin.Esetleg van már vmi infó a folytatásról??Sok sikert!!

Debrecen

(Lacikalada, 2010.04.19 18:31)

Tisztelt szervezők.Gratulálok ehhez verseny szervezéshez.Nagyon nagy élmény volt számomra(cső nélkül),hogy ilyen jó vonalvezetésű tempós pályán mehettem.Remélem a következő versenyen is ott tudok majd állni a rajtelőkészítőbe.Pár apró észrevételem lenne a lebonyolítással kapcsolatban,nem kritikai,hanem építő szándékkal.Az egyik a rajtszámok kiosztása lenne,hogy a kategóriák egymást kövessék valamint a rajtsorrend betartása.És még egy apróság.Valahogy megoldani a célba érkezést,úgy hogy a fotocella után meg lehessen állni széria fékkel is,hiszen nagyon rövid volt a féktáv és ez sok autónak nem volt egyszerű feladat.Le a kalappal a szervezők előtt,további sok sikert!!!

ecsyrally@gmail.com

(Ecsy, 2010.04.19 18:10)

Köszönet ezért a remek versenyért, óriási élményt adott a pálya minden része. Kicsit soknak találtam a körök közötti pihenést, volt mikor állt kicsit a verseny ez csak a zárás szempontjából volt rossz, de mindenki rászánta ezt a napot. Jó verseny, segítőkész szervező csapat, ha lesz még biztos részvevő vagyok!

info@versenyfelszereles.hu

(Versenyfelszerelés.hu, 2010.04.19 17:01)

(P.Peti, 2010.04.18 23:20)

Szia Kisúj! Szenzációs szervezésü verseny sikerült! Le a kalappal!

Köszönet

(Kisúji Auto-MSE, 2010.04.18 23:14)

Tisztelt sporttársak, kedves kilátogató nézők!

Ezúton mondunk köszönetet mindazon csapatoknak, versenyzőknek, nézőknek akik kilátogattak az április 18-án megrendezésre került Kunmadarasi versenyünkre.

Külön köszönet a Budapestről idelátogatott ONE TARGET MOTORSPORT Egyesület és a Püspökladányi JOBB33 A.S.E. megjelent versenyzőinek.

Bízunk benne, hogy mindenkinek, meg volt a kedvenc kanyarja, lassítója és jól vett féktávja és a 21km össztáv nem vette el senki kedvét a folytatástól!

Itt a Kisúji Egyesület honlapján folyamatosan tájékoztatva lesz minden kedves portál olvasó az elkövetkezendő versenyről és a mai versenyen elért eredményekről!

Fórum, avagy adjunk szót mindenkinek!

(Kisúji Auto-MSE, 2010.04.18 22:58)

Tisztelt Sporttársak, autóversenyre járók és portálolvasók.

Ezen Fórumban várjuk a Kisúji Autó-MSE versenyeivel kapcsolatos véleményeket, kritikákat, hozzászólásokat.