Eddigi információ szerint még nem.Ha valami pontosat megtudunk rögtön hírrel leszünk.

???

(kapat, 2010.12.15 12:36)

Helló!
Talán itt választ kapok a kérdésemre: mi a helyzet a Kunmadarasi repülőtérrel? Eladták?

Videó:

Best of 2010

(Pánya-foto, 2010.12.13 17:47)

Szia! Az idei környékbéli versenyekről rendelhetőek jó minőségű nagyfelbontású képek!
Ha kell valami hívjatok és érdeklődjetek nyugodtan: 06-30-99-86-337 (Részletek és árak telefonon)
Üdv - Pánya Peti

kisgyerek

(Kisgyerek ...... , 2010.11.30 21:53)

Sziasztok! A verseny méltó volt a nevéhez nekem bejött,ha lehetne rakjátok már fel az eredményeket mert sajnos el kelett hogy menjünk ,meg a többiek is csak így tudnak jelezni.Köszi! üdv: Kárai P.

Kisúj

(Szigorú, 2010.11.30 17:27)

Kedves versenyzők!
Az egyesület nevében megköszönöm mindenkinek a részvételét, a kitartását.
Az első kört egy kicsit lazára vettük mi is ti is, a harmadik kör pedig kihívás volt a javából.
A nyerteseknek gratulálok. Kérném azokat akik nem tudták megvárni az eredmény hirdetést,
És helyezést értek el, hogy jelezzék hová és miként jutassuk el a kupát.

Az időmérők nevében megköszönjük a köcsögöző építő jellegű véleményét, de elkellene olvasni a versenykiírást a KRESZ bármelyik kiadását, vagy a lexikonban utánanézni, hogy mit jelent az a szó, hogy STOP !
Elég nehéz 2-3 kiragasztott rajtszámból és száguldó, néha még sötétített ablakú autóknál leolvasni a megfelelőt.

eredmények

(ford, 2010.10.15 14:07)

Hello!
Esetleg az eredményeket feltöltenétek a múltkori versenyről?
Kössz.
M.

ford

(trumikki, 2010.10.14 12:55)

00000000

(PETI, 2010.10.09 09:49)

kEDVES SZIGORÚ! A JOBB 33 LAPRA BEÍROTT KÖSZÖNŐ LEVELEDRE REAGÁLVA.a VVERSENY ELŐTT 6 NAPPAL FELRAKTUK MINK IS A PÁLYA NAGY RÉSZÉT,ÉS A REPÜLŐS ÚR MIVELÜNK IS LESZEDETTE

juzik@freemail.hu

(P.Peti, 2010.08.31 19:42)

Sziasztok! A kenderesi részletes eredményeket eltudnátok küldeni nekem? (juzik@freemail.hu)

(allejandro, 2010.08.27 12:01)

Felkerültek a képeim a legutóbbi kenderesi versenyről...

Látványban ezúttal sem volt hiány...;)

Kisúj

(Szigorú, 2010.08.05 16:23)

KOGYI
Nem hivatalos forrás szerint 1-ről hallottam kb Szeptember.

Rally

(KOGYI, 2010.08.05 00:01)

Köszi!
És idén rendeznek versenyt,nem tudod?
A jobb33-nál elvannak tűnve az emberek,már az év 2.felében járunk,de a 2010-es versenyeket nem tudták még kiírni!

Kisúj

(Szigorú, 2010.07.31 16:12)

Kedves KOGYI Mezőpeterd a JOBB 33 rendezésű verseny.

Rally

(KOGYI, 2010.07.30 12:02)

Sziasztok!
Remélem idén is lesz Mezőpeterden rally,mint tavaly!
Nagyon jó lenne!

Ha valamilyen infó kellene a pályáról rátudok kérdezni!

MÉGGG ILYEET!

(tomi, 2010.07.06 15:35)

Hát én csak szeretném megköszönni a rendezőknek ezt a versenyt. Most voltam indultam először általatok rendezett sprinten, és hát... Mesefasza volt. Bár a csikicsuki kicsit nekem sok volt, de a hangulat, a mezőny,és a pálya első fele feledtette! Csak így tovább, ottleszek az összes versenyeteken ha ezt az írányt tartjátok!

Pályarajz

(Norbi, 2010.06.22 11:44)

Sziasztok.A hétvégi verseny útvonaláról esetleg nem lenne egy a múltkorihoz hasonló rajz?

hajrá

(Tomi, 2010.05.19 12:29)

Köszönöm az infót, még körülbelül 3456 darabban van a kocsi, de minden erőmmel rajta leszek!:D

Lacika-Lada-Kunmadaras

(P.Peti, 2010.05.14 22:46)

Hol???

(tomi, 2010.05.11 11:34)

Sziasztok! A következő verseny helyszínéről lehet tudni valamit? Ha a videóban elhangzottak a mérvadóak akkor bocsánat a kérdésért. üdv.: Treitl Tamás

Kunhegyes

(Ezüstnyíl Filmstúdió, 2010.05.06 19:00)

Köszönjük az elismeréseket a filmmel kapcsolatban, amelyeket emailon és sms-ben is kaptunk. Igyekeztünk, bár a sok jó nyersanyagból "nem volt nehéz", amit Ti versenyzők tettetek hozzá. Köszönjük! A zene , amit sokan kérdeztetek a King Kerozin és jogtisztán engedéllyel használtuk a videóhoz. A teljes anyag 152 perces lett. Megrendelhető: (4500ft+posta 2dvd-s) Pilák Csaba 30/9354 521 vagy ezustnyilfilm@gmail.com